5% הנחה למזמינים מלון באתר
פאבליקה ישרוטל - בקרוב

פאבליקה ישרוטל - בקרוב

go to top

מלון עסקים אורבני בלב הרצליה

על המלון

עכשיו גם בהרצליה: מלון פאבליקה החדש (159 חדרים), מקבוצת מלונות ישרוטל, אמור לפתוח את שעריו באביב 2017, ועתיד לשנות, כך אנו מאמינים, את מפת מלונות הרצליה, בהיותו המקום בו ייפגשו העולם העסקי ועולם הפנאי.
בהרצליה פיתוח, בסמוך למעוזי ההייטק המקומי, הולך ומוקם מלון עסקים אורבני, צעיר ועכשווי, אשר עתיד לשמש בית שני לאנשי העסקים המבקרים באזור מתוקף עבודתם. המלון יהפוך למוקד חברתי ולנקודת השקה בין אנשי ההיטק העובדים בסביבה, לבין אנשי העסקים מחו"ל המתארחים במלון. זה המקום למי שרוצים לעבוד, אך גם להכיר, לבלות, להיפגש, לשחק, לטייל, לאכול ... ובעיקר לא להיות לבד.
עיצוב המלון נשען על קונספט חדשני, ההולך ותופס תאוצה בעולם, לפיו על מלון עסקים לשדר לאורחיו תחושת חמימות ביתית ובעיקר לאפשר להם להימצא באינטראקציה בין אישית עם סביבתם. איש עסקים המצוי בנסיעת עבודה, קצרה או ארוכה יותר, כשהוא מנותק מביתו ומסביבתו המוכרת, יחפש, בסופו של יום העבודה, את הקשר אל אנשים כמותו, וכך למעשה הופך המלון למעין פלטפורמה חברתית, נקודת השקה בין האורח לבין האנשים הדומים לו, אם מקרב אורחי המלון האחרים, ואם מקרב ה'מקומיים', ובמקרה שלנו - אנשי ההיטק העובדים באזור. כך יהפכו כל השטחים הציבוריים של המלון לנקודות מפגש בינאישיות – הבריכה, הלובי, חלל העבודה בסגנון we work , ובעיקר ה—Social Club - מועדון כושר ובילוי, שיהיה פתוח גם לנרשמים מן החוץ, ואשר 'מסביבו' תתנהל פעילות בינאישית מגוונת: מסיבות, מפגשים נושאיים, טיולים וכד'.
המלון יצטיין בעיצוב אקלקטי עכשווי, בו ייעשה שימוש בפריטים 'ביתיים', בכל האמור לרהיטים, לתאורה, לפריטי הנוי ולאווירה הכללית המשודרת בחדרים, וכמובן יושם דגש על שירות קשוב, אישי ומתחשב.

הקונספט של 'אנשים פוגשים אנשים' יבוא לידי ביטוי גם במסעדת הביסטרו שבמלון – אנשים רבים היושבים סביב אותו שולחן, ומשמרים גם כאן את חווית ה'ביחד'. עוד במלון: בר ובריכת שחיה על הגג.

במלון יש אולם כנסים ואירועים המיועד לעד 100 משתתפים בקומה 1-.
המלון צפוי לפתוח את שעריו בחודש יוני 2017.

- המלון יפתח להזמנות בקרוב - אנו נעדכן בעת הפתיחה -

מיקום המלון

המומלצים שלנו