5% הנחה למזמינים מלון באתר
רשת מלונות ישרוטל

נגישות במלונות ישרוטל

חזור לעמוד........
נגישות במלונות ישרוטל

 • שלום רב,
  להלן ריכוז החדרים המותאמים לנכים ופירוט השירותים המוצעים לאורח.


  מלון רויאל ביץ' אילת
  חדר בלוויסטה
  חדר זוגי, מהודר ורחב ידיים, עם מיטה זוגית (ישנה אפשרות להגבהת המיטה), חדר אמבטיה מפואר ללא מקלחת, באמבטיה קיים צינור ארוך וחור ניקוז ברצפה כך שניתן לשבת על כיסא פלסטיק ולהתקלח, פינת ישיבה ומרפסת פרטית (למעט חדרים הממוקמים בקומה השלישית), הפונה לנוף המרהיב של הים האדום.
  ישנה נגישות לכיסא גלגלים לחדר ולחדר האמבטיה.
  ישנם 3 חדרים נגישים מסוג זה (החדרים אינם קרובים למעלית).


  חדר רויאל נגיש
  חדר זוגי מפואר ורחב ידיים, עם מיטה זוגית (ישנה אפשרות להגבהת המיטה), חדר אמבטיה מפואר, פינת ישיבה ומרפסת פרטית הפונה לנוף המרהיב של הים האדום. בחדר רויאל ג'קוזי פרטי ללא מקלחת, צינור המקלחת ארוך ויש חור ניקוז ברצפה כך שניתן לשבת על כיסא פלסטיק ולהתקלח, ישנה נגישות לכסא גלגלים לחדר ולחדר האמבטיה.
  אורחי חדרי רויאל זכאים לפינוקי VIP מיוחדים - ארוחת בוקר במסעדת "בובעס", אירוח בטרקלין הנשיאותי ועוד .
  קיים חדר אחד נגיש מסוג זה במלון.


  סוויטת רויאל נגישה
  סוויטה מרווחת ומפוארת המתאימה לזוג, והכוללת חדר אירוח מפואר, חדר שינה מרווח עם כניסות נפרדות, שני חדרי אמבטיה (האמבטיה שבסלון נגישה לנכים), ומרפסת גדולה ומפוארת עם מיטות שיזוף, פינת ישיבה וג'קוזי חיצוני מקורה.
  אורחי סויטת רויאל זכאים לפינוקי VIP מיוחדים- ארוחת בוקר במסעדת "בובעס", אירוח בטרקלין הנשיאותי (לא כולל ילדים), כניסה חינם לספא יערות הכרמל, ועוד.
  קיים חדר אחד נגיש מסוג זה במלון.

  עוד במלון:

  ערכה לכבדי שמיעה: קיימים 2 חדרים המותאמים לכבדי שמיעה. חדרים אלו מצוידים בנורה הנדלקת בכל פעם שיש צלצול בדלת או בטלפון. בנוסף קיימת ערכה לכבדי שמיעה, המאפשרת מתן אינדיקציות לרעשים מסוגים שונים וכוללת פעמון כניסה לדלת המופעל עם כל מגע חיצוני בדלת, מגביר צלצול טלפון, נורה מהבהבת להתראה בזמן אזעקת אש או עשן, שעון מעורר, מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה ובזמן שינה מתריע במקרה של שריפה או כל רעש אחר.
  ערכה זו ניתן להזמין מראש דרך השירות לאורח.

  כסאות גלגלים: קיים אחד במלון, נמצא במחלקת הביטחון. כאשר יש צורך בכסא נוסף , ניתן לשכור דרך "יד שרה" תמורת המחאת פיקדון.

  גישה לנכים: במלון יש שיפועים במדרכות למעבר של כיסאות גלגלים.

  חניית נכים: בחזית המלון 6 מקומות לחניית נכים. בעת ההגעה יש לפנות לביטחון לשם קבלת מקום החניה עם הצגת תו נכה.


  מלון ישרוטל אגמים
  חדר על המים נגיש
  רק בישרוטל אגמים! חדר איכותי, נוח ואינטימי בקומה הראשונה של המלון עם מרפסת פרטית ומדרגות ישר למים.
  בחדר נגיש לא קיימת מרפסת דק עם מיטות שיזוף ולא קיימת ספה (חדר מותאם לזוג בלבד).
  לחדר כניסה רחבה ומותאמת לכיסא גלגלים. למיטה קיים מעקה בטיחות וניתן לכוון את גובה המיטה.
  בנוסף נהנים אורחי חדרי "על המים" מפינוקים מיוחדים: בחדר ימתינו לכם בקבוקי מים מינרלים מזכוכית, פרח בחדר האמבטיה ושני חלוקי רחצה.
  קיימים 2 חדרים מסוג זה במלון.
  למחרת ההגעה יונח מידי יום עיתון יומי במרפסת החדר.
  כניסה חופשית לחדר הכושר ולסאונות.
  שירות חדרים מהצ'יל אאוט בשעות פעילותו.
  שירות חדרים מהלובי המקיאטו בר החל משעה 16:00.


  חדר סטנדרטי נגיש פונה לבריכה

  חדר איכותי, נוח ואינטימי פונה לבריכה.
  בחדר מיטה זוגית עם מעקה בטיחות ומנגנון לכיוון גובה המיטה, פינת ישיבה, פינת קפה, חדר שירותים ואמבטיה עם מתלה בקיר המאפשר לתלות את הצינור, כיסא מפלסטיק וחור ניקוז למים, טלוויזיה, מיניבר, כספת ומרפסת.
  קיימים 3 חדרים מסוג זה במלון.

  עוד במלון:

  ערכה לכבדי שמיעה: קיימת ערכת שמיעה לחרשים, הכוללת: חיבור לטלפון, לחצן פעמון בדלת כניסה לחדר, חיבור למערכת כריזה, רטט מתחת למזרון, רטט לביפר נישא ומנורה מהבהבת בחדר.
  את ערכת השמיעה יש לתאם מראש מול האחזקה או מנהל הקבלה בטרם ההגעה.
  כסאות גלגלים: יש, ובנוסף ניתן להזמין מיד שרה מבעוד מועד ללא תשלום, עם פיקדון.
  גישה לנכים: יש במלון שיפועים ברצפה, על מנת להקל על המעבר עם כיסא גלגלים. חשוב: אין מעבר אפשרי לכיסאות גלגלים למחצית משטח הבריכה.
  חניית נכים: בחניה העירונית של המלון קיימים מספר מקומות חניה השמורים לנכים. חניה זו הינה בחינם לנכים בעלי תו נכה.

  מערכת להורדת נכים לבריכה: מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו כיסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על הכיסא, מכוון המנוף לכיוון מי הבריכה והאורח שולט על ירידתו למים. במידה שהנכם מעוניינים במתקן ההורדה למים, יש לפנות למציל.


  מלון ישרוטל רויאל גארדן
  סוויטה סופיריור נגישה פונה לבריכה
  סוויטה מאובזרת ומפנקת לאירוח זוג עם שני ילדים. הסוויטה כוללת חדר שינה, סלון, חדר אמבטיה עם דוש, כיסאלמקלחון ומוטות אחיזה בשירותים.
  מרפסת הפונה לבריכה, וכן מטבחון מאובזר היטב לשהייה עצמאית הכולל כיריים, מיקרוגל, קולט אדים, קומקום חשמלי, כלי בישול, סט להגשת אוכל, סכו"ם ועוד.

  קיימים 3 חדרים מסוג זה במלון.

  סוויטה סופיריור נגישה בקומת הקרקע באזור הבריכה
  סוויטה מאובזרת ומפנקת לאירוח זוג ושני ילדים ,ממוקמת בקומת הקרקע באזור הבריכה.הסוויטה כוללת חדר שינה, סלון, חדר אמבטיה הכולל דוש עם כיסא , אמבטיה, שירותים עם מוטות אחיזה וכיור ומרפסת ומטבחון מאובזר היטב לשהייה עצמאית הכולל כיריים, מיקרוגל, קולט אדים, קומקום חשמלי, כלי בישול, סט להגשת אוכל, סכו"ם ועוד.

  עוד במלון:
  ערכה לכבדי שמיעה: יש. ניתן לקבל ערכה מיוחדת לכבדי שמיעה המאפשרת מתן אינדיקציות כמו צלצול פעמון הכניסה לחדר, צלצול טלפון, אזעקת אש (מנורה מהבהבת במקרה של גילוי עשן), שעון מעורר, מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה בזמן השינה, המתריע במקרה של התרעת אש ומעיר את האורח. יש להזמין את הערכה מראש לפני ההגעה למלון.
  כסאות גלגלים: יש, ובנוסף ניתן לשכור מ"יד שרה" תמורת פיקדון שיוחזר בתום השימוש.
  גישה לנכים: זהו המלון המותאם ביותר לנכים, קיימים שבילי גישה המתאימים לצורכי הנכים.
  חניית נכים: בחניה העירונית של המלון קיימים מספר מקומות השמורים לנכים ללא תשלום, עם הצגת תו נכה בקדמת המכונית. גם בחניה ההיקפית ליד בניין הורד קיימת חניית נכים.

  מערכת להורדת נכים לבריכה: מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו כיסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על הכיסא, מכוון המנוף לכיוון מי הבריכה והאורח שולט על ירידתו למים.
  במידה שהינכם מעוניינים במתקן ההורדה למים, יש לפנות למציל.


  ישרוטל ים סוף
  חדר אלמוג
  חדר מאובזר ומרוהט בהידור, כולל מרפסת עם נוף חלקי לים ולהרי אילת. החדר ממוקם במבנה המרכזי של המלון, בקומה 2.בחדר: מיטה זוגית, חדר אמבטיה, פינת ישיבה, פינת קפה, מיני בר ריק לשימוש האורחים, כספת וטלוויזיה LCD עם 28 ערוצים.
  חדרי הנכים מותאמים להרכב של זוג בלבד, אין אפשרות לתוספת ספה או מיטה נוספת.

  קיימים 2 חדרים מסוג זה במלון.

  חדר אלמוג פונה לבריכה
  חדר מאובזר ומרוהט בהידור, מרפסת עם נוף לים ולמתחם הבריכות הממוקם במבנה המרכזי, בקומות 6-3 . בחדר: מיטה זוגית, חדר אמבטיה, פינת ישיבה, פינת קפה, מיני בר ריק לשימוש האורחים, כספת וטלוויזיה LCD עם 28 ערוצים.
  חדרי הנכים מותאמים להרכב של זוג בלבד, אין אפשרות לתוספת ספה או מיטה נוספת.

  קיימים 2 חדרים מסוג זה במלון.

  עוד במלון:
  כסאות גלגלים: יש, ניתן להשיג דרך הביטחון.
  גישה לנכים: במלון קיימים שיפועים ברצפה, היכולים להתאים לניידות עם כיסא גלגלים.
  חניית נכים: 5 חניות נכים קרובות לקבלה.
  מערכת להורדת נכים לבריכה: מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו כיסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על הכיסא מכוון המנוף לכיוון מי הבריכה, והאורח שולט על ירידתו למים.
  במידה והינכם מעוניינים במתקן ההורדה למים, יש לפנות למציל.
  מלון המלך שלמה
  לצערנו מלון זה אינו מותאם לנכים. עם זאת קיימים במלון מספר שירותים:

  ערכה לכבדי שמיעה - ניתן לקבל ערכה מיוחדת לכבדי שמיעה המאפשרת מתן אינדיקציות כמו צלצול פעמון הכניסה לחדר, צלצול טלפון, אזעקת אש (מנורה מהבהבת במקרה של גילוי עשן), שעון מעורר, מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה בזמן השינה, מתריע במקרה של התרעת אש ומעיר את האורח. יש להזמין את הערכה מראש דרך השירות לאורח לפני ההגעה למלון.
  כסאות גלגלים - קיים כיסא גלגלים אולם המלון אינו מותאם לנכים.

  גישה לנכים - בכניסה למלון ישנה עלייה משופעת אשר מאפשרת התניידות עם כסא גלגלים. חלק מהשטחים הציבוריים במלון מותאמים לנכים.

  חניית נכים - קיימת חניה מיוחדת לנכים שאותה יש לתאם מראש מול הביטחון, עם הצגת תו נכה.

  מערכת להורדת נכים לבריכה - מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו כסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על כסא מכוון המנוף לכיוון מי הבריכה והאורח שולט על ירידתו למים. במידה שהנכם מעוניינים במתקן ההורדה למים, יש לפנות למציל.

  מלון ישרוטל ריביירה קלאב
  חדרי נכים: במלון 3 חדרים המותאמים לנכים:

  2 חדרים צמודים הממוקמים בקומה הראשונה: בחדרים אסלה נמוכה ומקלחון המותאם לנכים וכולל ידיות אחיזה. בחדרים אלו נגישות ליכסא גלגלים לתוך החדר ולחדר האמבטיה ומטבחון נמוך משאר החדרים.

  1 חדר המותאם לנכים: החדר כולל מקלחון המותאם לנכים וכולל ידיות אחיזה, אסלה נמוכה, נגישות לכיסא גלגלים לתוך החדר ולחדר האמבטיה, מטבחון נמוך משאר החדרים ויציאה לבריכה.

  ** במידה שהינכם מעוניינים בחדר המותאם לנכים, יש לבדוק מול הקבלה האם קיים חדר נכים פנוי, בטלפון: 08-6303666.

  ערכה לכבדי שמיעה: יש. קיימת ערכה מיוחדת לחרשים, שאותה ניתן לקבל ע"פ בקשה והזמנה מראש. זוהי ערכה מיוחדת המאפשרת מתן אינדיקציות כמו צלצול פעמון הכניסה לחדר, צלצול טלפון, אזעקת אש (מנורה מהבהבת במקרה של גילוי עשן) ושעון מעורר.
  עוד בערכה: מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה בזמן השינה, המתריע במקרה של התרעת אש ומעיר את האורח.

  גישה לנכים: יש.

  חניית נכים: במלון חניית נכים.

  מערכת להורדת נכים לבריכה: קיים מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו מורכב כיסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על הכיסא המותקן, מכוון המנוף לכיוון המים והאורח שולט על ירידתו למים. במידה שהינכם מעוניינים במתקן ההורדה למים יש לפנות למציל.

  מלון ישרוטל ספורט
  חדר סטנדרטי נגיש פונה לבריכה
  חדר זוגי פונה לבריכה באגף מונדיאל עם כניסה רחבה יותר הכולל מיטה זוגית או שתי מיטות נפרדות וספת יחיד המתאימה לילד עד גיל 6 (הספה אינה מתאימה למבוגר שלישי). פינת ישיבה,טלוויזיה, ערכת תה וקפה,אמבטיה ומקלחון עם ניקוז למים וכיסא פלסטיק, שירותים. להוספת
  קיימים 4 חדרים מסוג זה במלון.

  מלון ישרוטל לגונה
  לצערנו לא קיימים חדרים מותאים לנכים במלון זה. עם זאת קיימים במלון מספר שירותים:

  ערכה לכבדי שמיעה: קיימת ערכה מיוחדת לחרשים וניתן לקבל ע"פ בקשה והזמנה מראש. זוהי ערכה מיוחדת המאפשרת מתן אינדיקציות כמו צלצול פעמון הכניסה לחדר, צלצול טלפון, אזעקת אש (מנורה מהבהבת במקרה של גילוי עשן) ושעון מעורר.
  עוד בערכה: מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה בזמן השינה, מתריע במקרה של התרעת אש, ומעיר את האורח.

  כסאות גלגלים: יש כיסא גלגלים במלון, ניתן לבקש מהביטחון. במידה שיש צורך בכיסאות נוספים, ניתן להזמין כיסא גלגלים מ"יד שרה" בפיקדון.

  גישה לנכים: יש.

  חניית נכים: קיימת בסמוך לכניסה למלון, יש לפנות לביטחון ולהציג תו חניה של נכים.

  מערכת להורדת נכים לבריכה: מתקן נייד המשמש להורדת האורח למי הבריכה. המתקן מורכב ממנוף שעליו כיסא מרופד הנשלט בשלט מיוחד, ומרגע ישיבת האורח על הכיסא, מכוון המנוף לכיוון מי הבריכה והאורח שולט על ירידתו למים. במידה שהנכם מעוניינים במתקן ההורדה למים, יש לפנות למציל.

  מלון ישרוטל גנים ים המלח
  חדר עם נוף לים המלח נגיש
  חדר זוגי מרוהט ומאובזר, הכולל: מיטה זוגית, שולחן עגול, פינת איפור, מיני מקרר, מקלחון עם ידיות ושירותים עם ידיות.
  קיימים 4 חדרים מסוג זה במלון.

  סוויטה
  סוויטה המכילה שני חדרים , חדר ילדים וחדר הורים עם ספה זוגית.
  בחדר קיימים אמבטיה ומקלחון עם ידיות אחיזה, ושירותים עם ידיות אחיזה.
  קיים חדר אחד מסוג זה במלון.


  מלון ישרוטל ים המלח
  חדר נוף לים המלח נגיש
  חדר מרוהט ומאובזר . בחדר יש מיטה זוגית, ספה, כורסה, שולחן,חדר שירותים וחדר אמבטיה רחב עם מתקן אחיזה מתקפל ליד האסלה ודוש עם אפשרות תלייה נמוכה/גבוהה (בחדר לא קיימת אמבטיה), ערכת קפה, מרפסת ואוויר משגע.
  קיימים 4 חדרים נגישים


  מלון רויאל ביץ' תל-אביב
  חדר בלווסיטה נגיש

  חדרים מודרניים ומהודרים, מאובזרים על פי מיטב התפיסה המלונאית המודרנית עם נגיעות עיצוביות מיוחדות, המשרות נוחות נעימה. בחדרים מיטת קווין סייז זוגית, חדר אמבטיה מפואר, פינת עבודה, מסך LCD וחיבור לערוצים ישראליים ובינלאומיים וחיבור לאינטרנט אלחוטי ללא תשלום ומיניבר. במרבית החדרים מרפסות הצופות אל הנוף - השקיעות המדהימות של הים התיכון ומראות העיר תל אביב.
  ישנה נגישות לכיסא גלגלים לחדר ולחדר האמבטיה למעט למרפסת.
  ישנם 5 חדרים נגישים מסוג זה הקרובים למעלית.


  מלון יערות הכרמל
  חדר אורן נגיש
  חדר זוגי מאובזר הכולל מיטה זוגית ובה מזרון עמינח פורסט, מקלחון עם ידיות וכיסא פלסטיק, מיניבר, כספת, פינת קפה, טלוויזיית LCD, ריהוט יוקרתי ומעוצב ופינת ישיבה. כמו כן כאורחי האחוזה תיהנו מעיתון יומי שיגיע לחדרכם.
  קיים חדר אחד מסוג זה במלון.

  סוויטת כרמל נגיש
  סוויטה מפוארת ומפנקת לאירוח מושלם. בסוויטה סלון מרווח, חדר שינה ובו מזרון עמינח פורסט,מקלחון עם ידיות וכיסא המחובר לקיר, מכונת אספרסו, מיני-בר, כספת, פינת קפה, מסך LCD, DVD, סרטים ללא תשלום ניתן לקבל בקבלה, ריהוט יוקרתי ומעוצב ויציאה אל מרפסת שמש, התחומה באמצעות אדניות וצמחיה עבותה. המרפסת משקיפה אל נוף היער, ולכל סוויטה מיטות שיזוף, לפינוק מושלם. כמו כן כאורחי האחוזה תיהנו מעיתון יומי שיגיע לחדרכם.
  קיים חדר אחד מסוג זה במלון.


  מלון כרמים
  כרמים נוף הרים
  חדר מודרני ומהודר. בחדר מיטת קווין סייז זוגית, חדר אמבטיה מפואר ונגיש, מסך טלוויזיה LCD המותקן בתוך מראה, חיבור לערוצים ישראליים ובינלאומיים, חיבור לאינטרנט אלחוטי ומיני בר.

  ניתן לקבל ערכה לכבדי שמיעה
  קיימים במלון כיסאות גלגלים ושיפועים למעבר כיסאות גלגלים.


  מלון בראשית
  חדר נוף מדברי נגיש עם גינה
  רחוב/שביל שיבטה חדר עם נוף מדברי (פונה למבנה המרכזי) ובו חדר שינה, מנורות קריאה , מיני בר, כספת בארון, טלוויזיה LCD '42 עם זרוע מתכווננת. פינת עבודה עם נקודות חשמל, חיבור לאינטרנט בתשלום. חדר אמבטיה הכולל מקלחון עם ידית ואמבטיה, שירותים עם ידיות אחיזה, מראה מגדילה, מייבש שיער, חלוקים. גינה עם כיסאות שיזוף ושולחן קפה.
  גודל החדר: 40 מ' (לא כולל גינה)

  וילה משפחתית נגישה עם נוף מדברי
  וילה יוקרתית בת שני חדרים פונה למבנה המרכזי של המלון, לחופשה משפחתית מושלמת.בוילה חדר הורים,חדר ילדים המכיל שתי מיטות נפרדות וסלון. בחדר השינה מנורות קריאה, מיני בר, ערכת קפה, מכונת אספרסו מדגם נספרסו, כספת בארון, טלוויזיה LCD 42' עם זרוע מתכווננת. פינת עבודה עם נקודות חשמל, חיבור לאינטרנט בתשלום. חדר ילדים הכולל 2 מיטות 190/200 ס"מ, ארון 2 דלתות, חלון לשביל/רחוב, טלוויזיה LCD '32. חדר אמבטיה הכולל מקלחון עם ידית ואמבטיה,שירותים עם ידיות אחיזה, מראה מגדילה, מייבש שיער, חלוקים. מרפסת עם כיסאות שיזוף ושולחן קפה. בריכה צמודה לחדר בגודל 16 מ"ר ועומק בין 90-100 ס"מ.
  בכדי להגיע לבריכה יש לרדת 3 מדרגות.


  מלון ישרוטל פונדק רמון
  לצערנו המלון אינו מותאם לנכים.

  לפרטים והזמנות: 5585* - ישרוטל