מלונות ישרוטל

שכונת נווה צדק

חיפוש חופשה
לבחירת מלון או אזור
לבחירת מלון או אזור
בחירת תאריכים
בחרו הרכב חדרים
חדרים:1 מבוגרים:2 ילדים:ללא תינוקות:0
חדר 1
מבוגרים
2
ילדים
0
תינוקות
0
טסים:ללא
יש לך קוד הטבה?
חזור לעמוד........
שכונת נווה צדק
 • נווה צדק היא אחת השכונות הציוריות והשוקקות ביותר של העיר תל אביב, הנמצאת בדרום העיר לצד שכונת פלורנטין ולא רחוק מהעיר יפו. לשכונה הזו יש היסטוריה רבה וארוכת שנים בתור השכונה היהודית הראשונה מחוץ ליפו, והיא מקור עניין של תיירים מחו"ל וגם של המקומיים המבקרים בעיר. היא מכילה בתוכה מגוון אתרים תרבותיים והיסטוריים חשובים, ולא רחוק ממנה נמצא גם מלון רויאל ביץ' תל אביב.

  סיפורה של נווה צדק

  שכונת נווה צדק נוסדה בשנת 1887, 22 שנים לפני הקמתה של תל אביב עצמה, והיא השכונה היהודית הראשונה שהוקמה מחוץ לחומות יפו. שם השכונה הגיע מספר ירמיהו: "יברכך ה' נווה-צדק, הר הקודש" (פרק ל"א, פסוק כ"ב), והיא התחילה מבית אחד שבנה אהרן שלוש, שהיה בעל קרקעות מעבר לחומה. הוא מכר את הקרקעות לחברת "עזרת ישראל", ותוך כ-5 שנים נבנו עשרות בתים שהפכו לשכונה שאנו מכירים היום. בתי השכונה נבנו בסמיכות זה לזה, והשכונה הכילה גם בתי מלאכה, בתי חרושת ומרכזי תרבות וחינוך לאוכלוסייה. המוטיבציה לצאת מעבר לחומה ולבנות שכונה חדשה נבעה מהצפיפות הגוברת בתוך שכונות העיר יפו, ובהשראה מהשכונות שהוקמו באותה תקופה גם מחוץ לחומות העיר ירושלים. אווירת היצירה והאומנות בשכונה נובעת ממרכזי התרבות החשובים בה, כמו מוזאון נחום גוטמן ומרכז סוזן דלל, וכמובן גם בזכות אנשי רוח ואומנים חשובים אשר גרו בשכונה לאורך השנים.

  הקסם בשכונת נווה צדק

  שכונת נווה צדק היא מקום נפלא ליום כיף בתל אביב – יש בה מגוון אטרקציות תרבותיות והיסטוריות המשקפות את קורות החיים של השכונה מיום הקמתה ועד לימינו אנו. החל בבית אהרן שלוש ברחוב הנקרא על שמו, דרך בתים נוספים של דמויות היסטוריות בדרכה של השכונה כמו שמעון רוקח (ראש הקהילה של השכונה מיום הקמתה ועד שנת 1922), ש"י עגנון ובית רחמים גורל, וכלה במרכז סוזן דלל, ביתם של להקת המחול בת-שבע ושל תיאטרון אורנה פורת לילדים. בתוך השכונה נמצא גם מתחם התחנה המוכר ועוד מרכזי תרבות ובילוי שיספקו לכם חוויה נהדרת בלב השכונה הציורית. תוכנית השימור שהוכרזה בנווה צדק בשנות ה-90 הביאה לשיפוץ או לבנייה מחדש של בתים רבים ולהופעתן של חנויות מעצבים, חנויות לכלי בית, גלריות, בתי קפה ומסעדות, שהוסיפו קסם מיוחד של מודרניות, אקלקטיות וצבעוניות שהפכו את השכונה לתוססת ופופולרית. יש מגוון מלונות בתל אביב הנמצאים בסמיכות לשכונה, ואנחנו נרצה להמליץ לכם על אחד המלונות הטובים ביותר של רשת ישרוטל באזור.

  מלון רויאל ביץ' נמצא במרחק הליכה

  במרחק הליכה קצר משכונת נווה צדק נמצא מלון רויאל ביץ' של רשת ישרוטל. זהו אחד המלונות המפוארים ביותר של הרשת, המאפשר לכם ליהנות מכל הטוב שיש לתל אביב להציע. המלון נמצא במקום נהדר ממש ליד החופים של תל אביב, לא רחוק מנווה צדק, מיפו העתיקה, משדרות רוטשילד, ממתחם התחנה ומכל מקומות הבילוי והתרבות החשובים של תל אביב. הסוויטות המעוצבות של המלון יספקו לכם חוויית לינה ושהות מהטובות בארץ, ותוכלו ליהנות גם ממתקני המלון היוקרתיים – ספא "יערות הכרמל" המעוטר שבחים מכל העולם, מסעדת השף "West Side" שתספק לכם חוויה קולינרית ים תיכונית אותנטית, טרקלינים מעוצבים וכל השירותים שאתם צריכים כדי להפוך את החופשה הבאה שלכם בתל אביב למושלמת.