מלונות ישרוטל

טיולי ג'יפים במדבר

חיפוש חופשה
לבחירת מלון או אזור
לבחירת מלון או אזור
בחירת תאריכים
בחרו הרכב חדרים
חדרים:1 מבוגרים:2 ילדים:ללא תינוקות:0
חדר 1
מבוגרים
2
ילדים
0
תינוקות
0
טסים:ללא
יש לך קוד הטבה?
חזור לעמוד........
טיולי ג'יפים במדבר
 • מלון קדמא בשדה בוקר נמצא בלב אזור הר הנגב, בקרבת המלון נמצאת אחת משמורות הטבע הגדולות בישראל-  שמורת נחל צין. לובי המלון משמש מוקד ליציאה לטיולי שטח רבים. מוזמנים להצטרף אלינו לטיול ג'יפים מרתק כולל שילוב של תוכן הדרכה וחוויה מהנה.

  בקעת צין - עמק המעיינות הנסתרים

  בלב המדבר מסתתרים מעיינות שופעי מים, גבים נסתרים, ונאות מדבר בעלי כוח משיכה רב שנים לבעלי חיים ואנשים. מסע הג'יפים שלנו ירד אל עבר עין עקב שבבקעת צין. בדרך נצפה לעיתים קרובות בנשרים, נכיר צמחי מרפא. נתוודע לעקבות בעלי חיים, ונבקר במעין המתמלא ממפל גבוה ונשפך לתוך בריכה עמוקה. (ניתן לרחצה באחריות המטיילים). מעינות נוספים בהם ניתן לבקר בהתאם לתוכנית הטיול עין זיק ועין שביב בהם חורשה מרשימה של עצי צפצפה  בלב המדבר.

  הטיול מתאים לזוגות בודדים ולמשפחות עם ילדים מכל הגילאים.

  הליכה קצרה של כעשר דקות מנקודת העצירה של הג'יפים עד למעיין – שימו לב יש סלעים חלקים בקרבת המים.
   
  עלות: 1280 ₪ לג'יפ 6 נוסעים ונהג לטיול של כשלוש שעות.

  הר צרור- וניל שוקולד במדבר

  הר צרור הוא נקודת תצפית מרהיבה על בקעת צין – חלק משמורת הטבע הגדולה בישראל. באזור יש תחנת האכלה לנשרים וניתן לעיתים לצפות בהם או בעופות אחרים. בדרך נעבור ליד בורות מים עתיקים וטרסות קדומות המספרות על תרבויות קדומות שגידלו ענבים ליין בעת העתיקה. המסלול מתאים מאוד גם כסיור שקיעה או זריחה.

  עלות: 950 ₪ לג'יפ לטיול של כשעתיים.

  טיול לילה: ספארי לילה בג'יפים וזרקורים בעקבות טורפים ובעלי חיים אחרים

  הצטרפו לד"ר חיים ברגר, חוקר התנהגות בעלי חיים, לטיול ג'יפים מרתק בלילה. נגלה מדוע המדבר מתעורר בלילה, בעזרת זרקורים נחפש זאבים וצבועים, תנים, שועלים, דורבנים וארנבות ובעלי חיים נוספים. מדובר על חיות בר חופשיות, לכן לא ניתן להבטיח מה נראה, אבל תמיד רואים משהו. בסיור נרד מהרכב ונחפש עקבות ונציץ לתוך מאורות. גם נשתמש בפנס מיוחד לגלות עקרבים זוהרים בחשיכה ונשלב עצירה קלה נשתה כוס תה מדברי ונשמע סיפורים וחוויות ממחקר הטורפים באזור.  במידת האפשר נשלב תצפית כוכבים, שמי הלילה המיוחדים של המדבר מאפשרים לנו להכיר בקלות את כוכבי הלכת וקבוצות כוכבים מוכרות.  (ללא טלסקופ).

  פרטים והרשמה: דלפק המידע במלון קדמא 054-5343797