עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

 • משרה מספר 11 - עבודה מועדפת בישרוטל

  מועדפת רק ברשת ישרוטל

  עבודה באילת הינה חוויה מיוחדת של פעם בחיים לחיילים משוחררים ולאנשים שרוצים להתרחק מהעיר הגדולה ולחיות בעיר תוססת מלאת חיים, אשר מאפשרת לשלב עבודה מעניינת בתחום האירוח והמלונאות עם אפשרויות קידום, דיור, תנאים סוציאליים מעולים, וכמובן עבודה מועדפת במרבית המחלקות.

  העיר אילת מציעה לתושביה ולעובדים המתגוררים בעיר מגוון עצום של מקומות בילוי: מועדונים, ברים, מסעדות, בתי קפה, חופים משגעים, קניונים ועוד אטרקציות מגוונות ומיוחדות. רשת ישרוטל מציעה לכם חוויית עבודה צעירה ודינמית, סביבה עבודה תומכת, וכל זאת בעיר הנופש של המדינה, עבודה באילת – כי חיים רק פעם אחת!

  חיילים משוחררים?- בואו לחסוך ובגדול!!!

  להלן מידע חיוני בנושא עבודה מועדפת:

  על פי חוק הביטוח הלאומי משולם מענק חד פעמי לחיילים משוחררים משירות חובה, או למי שסיימו שירות לאומי תקופה של 24 חודשים (מי שהפסיקה את השירות לרגל נישואין, בתנאי שהשלימה 6 חודשי שירות לפחות ונישאה תוך 30 ימים מיום הפסקת השירות), ושעבדו במשך 6 חודשים מלאים בעבודה נדרשת. מי שעבדו פחות מ-6 חודשים מלאים יכולים להיות זכאים בתנאים מסוימים למענק חלקי אם עבדו בעבודה המוגדרת כעבודה מועדפת.

  1.תנאי הזכאות:

  המענק ישולם לך אם את/ה עונה על שלושת התנאים האלה:

  א. עבדת בעבודה שהוכרה כעבודה נדרשת לעניין תשלום המענק.

  ב.  מינימום תקופת עבודה.

  ג. זכאות לדמי אבטלה (נדרש רק ממי שהתחיל לעבוד בעבודה הנדרשת לאחר שחלפה שנה מיום שחרורו).

  2. שיעור הקצבה:

  סכום המענק המלא למי שהשלים תקופת עבודה המזכה במענק הוא 10,826 ₪ .

  3. מס הכנסה:

  המוסד לביטוח לאומי אינו מנכה מס במקור בעת תשלום המענק, אולם במס הכנסה סכום המענק ייחשב כהכנסה לכל דבר, ויילקח בחשבון יחד עם ההכנסות האחרות לצורך חישוב מס. חייל משוחרר, שהכנסתו בשנה שבה קיבל את המענק הגיעה לסף המס, עשוי להידרש על ידי מס הכנסה לשלם מס על המענק, בבואו לערוך תיאום מס או בעת הגשת דו"ח שנתי – בין אם הגשת הדו"ח נעשית ביוזמתו לצורך החזר מס ובין אם על פי דרישת מס הכנסה.

  4. הגשת מסמכים:

  א. צילום תעודת שחרור מצה"ל או מסמך אחר מן הצבא, המעיד על מועד סיום שירות החובה של חיילים וחיילות, או אישור על תקופת שירות לאומי בהתנדבות מאחד הגורמים המורשים לכך.

  ב. אישורי המעסיקים על סוג העבודה שנעשתה, מקום העבודה ותקופת העבודה, בציון מספר ימי העבודה בכל אחד מחודשי העבודה. אם התחלת לעבוד בעבודה נדרשת לאחר שחלפו 12 חודשים מיום שחרורך משירות חובה, עליך להמציא צילומים של כל תלושי השכר בכל עבודה שעבדת בשנה וחצי שקדמה לתחילת העבודה הנדרשת/מועדפת.

  5. מועד בקשת המענק

  תביעה למענק אפשר להגיש לאחר שסיימת לעבוד בעבודה הנדרשת 6 חודשי עבודה מלאים לפחות, ולא יאוחר מ-42 חודשים מיום שחרורך מהשירות הצבאי הסדיר. אם תגיש את התביעה לאחר המועד הזה, לא תהיה זכאי לתשלום המענק. ישרוטל עומדת לרשותך ועוזרת לך בכל התהליך - מילוי הטפסים, שאלות ובקשות נוספות אנחנו איתך לאורך כל הדרך...

  ברוכים הבאים לרשת

  צוות מרכז גיוס ישמח לענות על שאלות ולעמוד לרשותך בכל עת

  מרכז גיוס אילת 08-6386619/8
  מרכז גיוס ת"א 03-5197746

שדה חובה
שדה חובה
-
שדה חובה