5% הנחה למזמינים מלון באתר
רשת מלונות ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל

חזור לעמוד........
אתר כל הקודם

מחירים מדהימים לזמן מוגבל!

 • למעבר לאתר כל הקודם לחצו כאן

  כל הקודם
  בשנים האחרונות חופשה בארץ עומדת בסטנדרטים של חו"ל ולכן יותר ויותר צעירים ומשפחות, מבקשים לנפוש בארץ, במקומות אטרקטיביים במיוחד. דרך אחת לעשות זאת היא באמצעות אתר שנקרא כל הקודם, מבית ישרוטל. מדובר בשיטה חכמה וזמינה, המאפשרת הזמנת חופשת חלומות במגוון יעדים, במחירים אטרקטיביים גם בעונות חמות. הנה כל מה שחשוב לדעת על כל הקודם...זוכה

  כל הקודם, איך זה עובד עבורך
  ראשית חשוב להבין שלא מדובר במבצע חד פעמי או הזדמנות לא מתוכננת, אלה בשיטה חכמה ואטרקטיבית שנועדה לשרת את הלקוח ולסייע לו לתכנן חופשה שנתית. שיטת כל הקודם מתבססת על מדרגים, כאשר לכל מדרגה מוקצה מספר מסוים של חדרים, במחירים משתנים. במילים אחרות, אם ביצעתם את ההזמנה באתר כל הקודם קרוב יותר למועד פתיחת ההזמנה, זכיתם במחיר האטרקטיבי ביותר. חשוב לציין כי המחירים שומרים על רמת אטרקטיביות גם במדרגים רחוקים יותר, כך שגם אם לא הצלחתם לתפוס את החדרים הראשונים שמוצגים, עדיין תוכלו להזמין חופשה משתלמת, באחד ממלונות הרשת.

  מתי נפתח אתר כל הקודם?
  אתר כל הקודם פועל בממוצע פעמיים בשנה, פעם אחת בחורף ופעם אחת בקיץ, כאשר בכל פעם מוצאים מלונות רלוונטיים. לפני פתיחת המבצעים נערך פרסום במידיות השונות ולכן מומלץ לעקוב ולשים לב לכל הודעה בדבר פתיחת האתר, שהרי הממהרים להגיב ולהזמין, יזכו במחירים האטרקטיביים ביותר.

  אילו מלונות משתתפים בכל הקודם?
  באופן כללי משתתפים באתר כל הקודם מגוון מלונות רשת ישרוטל, החל ממלונות הכול כלול, מלונות המותאמים למשפחות ועד מלונות בוטיק ומלונות ספא. היות ולא מדובר בחדרים של הרגע האחרון לתפוסה מלאה, אלא במנגנון מתוזמן הפועל למען הלקוח, נלקחים חדרי כל הקודם בתכנון הרחב של הרשת ומוקצים בכל עונה מספר מסוים של חדרים לשיטה זו.

  כל הקודם, איך לעשות את זה נכון
  * הקדישו זמן ומחשבה להכיר את מלונות ישרוטל ולתכנן את החופשה שלכם, כך שברגע שיפתחו המדרגים השונים, תוכלו לבחור במהרה את המלון המתאים לכם, מבלי להתלבט או לפספס.
  * הקפידו לעקוב אחר הפרסומים השונים, על מנת לדעת מתי נפתח אתר כל הקודם, על מנת שתהיו הראשונים להזמין במחיר האטרקטיבי ביותר.
  * אם אתם מתכננים לנסוע לחופשה יחד עם חברים או בני משפחה, דאגו לאסוף את הפרטים של כולם, כך שתוכלו לבצע הזמנה באתר כל הקודם ביחד, כך שכולם יקבלו את המחיר הטוב ביותר לחדרים שהוזמנו.

  * הכי חשוב, היזהרו מחיקויים ושימו לב שאתם נמצאים באתר הרשמי של כל הקודם, בו ניתן למצוא את ההצעות המשתלמות ביותר ולהזמין ברמת אבטחה גבוהה, ללא כל בעיה. כמובן שניתן לבצע גם הזמנות טלפוניות בעלות סבירה של דמי טיפול טלפוני.
  שיטת כל הקודם לוקחת בחשבון שכל משפחה יוצאת לנופש בממוצע פעמיים בשנה ומאפשרת להזמין חופשה משתלמת, במלונות איכותיים מבלי לקרוע את הכיס. כל מה שנשאר זה לחכות לפרסומים, להיות עם האצבע על ההדק ולהזמין מהר ובזמן.

  למעבר לאתר כל הקודם לחצו כאן