5% הנחה למזמינים מלון באתר
רשת מלונות ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל

חזור לעמוד........
כנסים במלך שלמה

אולם כנסים מפואר ורב תכליתי לאירוח אירועים וכנסים באילת

 • מלון ישרוטל המלך שלמה מציע לכם אולם כנסים מפואר ורב תכליתי לאירועים פרטיים, כנסים עסקיים, ימי חברה וכל אירוע רב משתתפים אחר.
  אולם הכנסים של מלון ישרוטל המלך שלמה מאופיין באווירה נינוחה ויכולת התאמה גבוהה לכל צורך. ניתן להתאים את עיצוב האולם על פי כמות האנשים ואופי הכנס או האירוע לעיצוב בצורת תיאטרון, עיצוב בצורת כיתה או עיצוב סביב שולחנות ישיבה. מיקומו- במרחק 100 מטרים בלבד ממרכז הכנסים והקונגרסים הגדול של מלון רויאל ביץ' אילת, מאפשר לשלבו על פי הצורך גם בכנסים גדולים המתרחשים ברויאל ביץ' אילת או במלונות נוספים של הרשת.

  יתרון נוסף של האולם הוא, כמובן, מיקומו-כחלק ממלון ישרוטל המלך שלמה. המלון המפורסם והוותיק על מטבחו רב המוניטין ועובדיו עתירי הניסיון יהפכו כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת.

  במרכז הכנסים והאירועים

  ממוקם בקומת האירועים, המשמשת לכנסים, אירועים פרטיים וסמינרים.
  אולמות המלך שלמה + אבשלום מאובזרים בבמה מודולרית, רחבת ריקודים, פודיום נואמים, ברקו+מסך, תאורה, מערכת אודיו – וידאו עצמאית וכמו בכל שאר האזורים במלון, גם גישה לאינטרנט אלחוטי.

  חדרים / אולמות:
  אולם בת שבע: מתאים ל-80 משתתפים בישיבת תיאטרון או ל- 50 משתתפים בישיבה סביב שולחנות.
  אולם אבשלום – מכיל 160 איש בישיבה סביב שולחנות, בישיבת תיאטרון – 230 איש.
  אולם המלך שלמה – מכיל 230 איש בישיבה סביב שולחנות, בישיבת תיאטרון – 350 איש.
  אולמות המלך שלמה + אבשלום (ללא מחיצה) – גודל כולל של 600 מ"ר, ישיבה סביב שולחנות 400 איש, או ל-700 משתתפים בישיבת תיאטרון.

  היתרונות שבבחירה בישרוטל המלך שלמה

  • לצוות האירועים והכנסים של מלון ישרוטל המלך שלמה ניסיון של שנים בהפקת אירועים פרטיים ועסקיים. כאשר בכל שנה מתקיימים במלון כנסים של החברות המובילות במשק.
  • תוכלו לבחור באולם המתאים ביותר לצרכיכם ולהתאים אליו את סוג האירוע. ניתן לקבל אמצעי מולטימדיה לחדרי ישיבות, וגם להקים מערכות הגברה/תאורה וכדו' לפי רצונכם.
  • ניתן להזמין קייטרינג (כשר בלבד) מהמטבח המעולה של ישרוטל המלך שלמה.
  • צוות ישרוטל המלך שלמה יתאים עבורכם את האירוע המושלם - תוכלו לתכנן אירועים גדולים או קטנים, ולדעת שאתם בידיים טובות ומקצועיות – תפאורה, אוכל, שירות ואמצעי מולטימדיה - בישרוטל המלך שלמה תיהנו אך ורק מהטוב ביותר!

  למעבר לצפייה במפרט טכני הקליקו כאן